11 Haziran 2012 Pazartesi

Saç Bandı


Kısıtlı zamanlarda da olsa buralarda olduğumu hissettirmek adına bir şeyler yazmaya çalışıyorum. Az bir vakit kaldı ondan sonra rahaaat rahat yazılarıma devam edebileceğim inşallah.
Yapılan yorumları gerek kendi blogumda gerekse yorumcuların blogunda karşılıksız asla bırakmamak her zaman önem verdiğim bir konuydu. Çünkü herkes bir şeyler için emek veriyor ve bu emeğin karşılığında iki çift güzel söz beklenilen tek şey oluyor. Bu sözler aslında birilerinin sizin sesinizi duyduğunu, yüreğinizden parmaklarınıza ve o sayede ekrana dökülen kelimelerin, birilerinin göz penceresinden kalbine ulaştığını kanıtlıyor.Belki de bu yüzden daha bir değerli oluyor o yorumlar. Ancak bu aralar ne kendi yazılarımdaki yorumlar ne de başka arkadaşların yazılarına yorum dahi bırakamıyorum. Yapabildiğim tek şey şöyle bir uğrayıp bırakılan yorumları yayınlamak. Fakat rahat bir nefes aldığım zaman, saatlerimi dahi alsa hepsini toparlayacağım.
Bu saç bandını ise uzun bir süre önce yapmıştım şimdi yayınlayabiliyorum. Sonucundan çok memnun kaldığım bir çalışmamdı. Hatta o denli beğendim ki kendime dahi yapmayı düşündüm bu saç bandından. Aslında bu çalışmamı biraz daha fazla sevmemde galiba favori renklerimden biri olan somon rengi tonuna yer verebilmiş olmak büyük etken. Ama fotoğraflarda gördüğünüz saç bandı kuzucuğum, bir tanem, Ela'cığıma =) Maşallah zaman geçtikçe daha bir tatlı oluyor halasının prensesi. Gerçekten çok farklı bir duygu; minicik ellerin daha hiç bir şey tutamazken, renk renk oyuncakları yakalabilmek için uzanıp, jelibona benzeyen parmaklarla kavramaya çalıştığını görmek.Yakında dayanamayıp o lezzetli parmakları tek tek yersem şaşırmasın kimse =)
Vee daha bir sürü proje var kafamda Eloşuma yapmak için, o nedenle blogda kuzucuğuma dair yeni bir etiket oluştursam iyi olacak sanırım =)


Saç bandını süslemek için bu defa keçe, kurdele, dantel ve boncuklardan yararlandım. Kuzucuğumun saçına takınca da fotoğrafını çekmiştim ama burada yayınlayamıyorum =(  Takınca da gerçekten çok hoş durdu, belki de prensesim taktığı için bana öyle geldi, bilemem. Bu konudaki objektif kararı siz vereceksiniz.

9 yorum :

 1. Çok şirin olmuş Mekilam, ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. sen nasıl becerikli sen nasıl tatlı bir şeysin mekila!

  YanıtlaSil
 3. çok güzel olmuş.

  YanıtlaSil
 4. eğer ela'nın parmaklarını tek tek yersen ben çok şaşırırım, demedi deme!!! :)
  eminim çok yakışmıştır, çünkü güzel bir bant. eline sağlık:)
  sevgiler

  YanıtlaSil
 5. aşk ve yaşam1 Temmuz 2012 15:58

  cnm sen elada olduğu için belki diyorsun ama bence bu kadar şık bir tasarım herkeste hoş olabilir

  YanıtlaSil
 6. cnm sen merak etme çok şııık olmuşşşşşşşşş

  YanıtlaSil
 7. çok beğendim.. yine döktürmüşsün...

  YanıtlaSil
 8. düşlerimden inciler: çok teşekkür ederim canım benim =)

  mia wallace: oleeey şımardım =)

  nalan: çok teşekkürler =)

  asortik: =) çok teşekkürler canım =)

  YanıtlaSil
 9. aşk ve yaşam: gerçekten çok teşekkür ederim =)

  adsız: çok çok teşekkürler =)

  emine öztürk: çok sevindim tatlım çok mutlu oldum teşekkürler =)

  YanıtlaSil

1yorum = 1tebesüm, yorumun için teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin =)
Google hesabınız yok ise, yorum yapmak için Adı/URL kısmını seçip yorumunuzu bırakabilirsiniz =)