24 Ocak 2013 Perşembe

Runner & Mutfak Önlüğü


Nerelerdeydiiiiiiiiiiiiiim, neler yaptııııııııııım. Çok çok uzun zaman oldu, fırsat bulamadım blog ile ilgilenmeye ancak bu sırada tabi ki boş durmadım. Keçe ile çalışmalarıma devam ettim. İzmir Çeşme'deydim efendim. 
Peki neden Çeşme'ye gittim =) Daha önce Günleri Saymak başlıklı yazımda bahsetmiştim nişanlımı askere uğurladığımdan. Hakkari'de yaptı askerliğini Allah'a şükürler olsun ki sağ salim döndü. Ben de nişanlımın ailesinin yardımları ile kendisinin Adana'ya gelmesini beklemeden yanına gidip sürpriz yaptım. Kısa dönemdi askerliği ancak çok zor şartlardaydı, öyle çok zayıflamıştı ki gördüğüm an içim eriyip gitti desem yeridir. Neyse hepsi geride kaldı çok şükür. Allah tüm askerlerimizi hayırlısı ile sağ salim yuvalarına sevdiklerine kavuştursun inşallah.
Giderken eli boş gitmek olmaz deyip bu iki hediyeyi yaptım. Ancak hediyeler tabi ki nişanlıma değil, Çeşme'de çok değer verdiğim, sevdiğim iki hanımefendi içindi.
Yukarıdaki runner, ilk runner denemem, aslında çok daha farklı bir şey düşünüyordum fakat üzerinde değişiklikler veya eklemeler yaparsam karışık ve göz yorucu olabilir diyerek bu şekilde sade kalmasına karar verdim.
Fotoğrafları çektiğim gün hava yağışlı olduğu için gün ışığındaki kadar iyi kareler elde edemedim, zaman da kısıtlı olunca en iyi sonuç ancak bu kadar olabildi.


Mutfak önlüğünün ise en net çekebildiğim fotoğrafı bu =( Bir model üzerinde daha aydınlatıcı kare elde edilebilirdi ama ne yapalım. Fotoğrafta görünmeyen tek ayrıntı, boyun askılarının önlüğe bağlandığı noktadaki cupcakelerin aynından bel bağlarının önlükle birleştiği yerde de olması.
Runnerın sahibi hediyesini çok beğendi, dilerim önlük de sahibi tarafından beğenilir.
-----------------
Bu arada izleyici sayım da 500'ü çoktaaaan geçmiş , bir hediye çekilşi düşünme zamanı gelmiş de geçiyor. Bakalım, güzel bir fikir bulabilirsem hemen duyuracağım çekilişi.

5 yorum :

 1. sevgili mekila nişanlının askerden dönmesine ve kavuşmasına çok sevindim.diğer askerlerinde darsı başına inşallah.
  runner çok şık.ve mutfak önlüğüde.ellerine sağlık.sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. İlk önce gözünüz aydın olsun Allah uzun mutlu yıllar nasip etsin sizlere. ranır çok şık olmuş önlükte öyle ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Runner da , önlükte çok güzel olmuş ...

  YanıtlaSil
 4. runner tam benim evimin renklerinde.. bayıldım.. gözlerimi alamadım.. önlük de çok sevimli...

  YanıtlaSil
 5. alanay yıldırım: çok teşekkürler tatlım ben de çok sevindim =) amin canım

  meralhobiart: çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

  neslihan metin: çok teşekkürler güzelim

  emine öztürk: çok tatlısın canım, çok teşekkürler =)

  YanıtlaSil

1yorum = 1tebesüm, yorumun için teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin =)
Google hesabınız yok ise, yorum yapmak için Adı/URL kısmını seçip yorumunuzu bırakabilirsiniz =)