9 Temmuz 2013 Salı

Düğün Fotoğrafçım

Düğün hazırlığında, çeyize dair alış verişleri biraz yavaşlatmış da olsak, yapılması gereken diğer konuları adım adım netleştirip belirlemeye devam ediyoruz. Henüz 4 ay olmasına rağmen çalışmayı tercih ettiğimiz fotoğrafçıyı da belirledik. Ne olur ne olmaz, istediğimiz gün dolu olur diye erkenden de takvimdeki yerimizi ayırttık.
Daha önce de oldukça titiz ve ince eleyip sık dokuyan, seçenekleri araştırmadan karar veremeyen, planlı bir yapım olduğundan bahsetmiştim.Ve fotoğrafçı seçimim de bu şekilde oldu, uzun süredir çalışmalarını beğenerek takip ettiğim, işini severek ve özenle yaptığı heyecanından belli olan biri.
Hatta bir ara blog headerım için çalışmayı düşünüp de sonrasında uygun zamanı bulamayışımdan dolayı, bu hakkımı düğün fotoğraflarımın çekimine kullanmaya karar verdim.


Genç yaşına rağmen oldukça profesyonel ve başarılı çalışmalara imza atan fotoğrafçımız Emre Şekeroğlu
 ; 2 Mart 1988 Adana doğumlu. Fotoğrafa ilgisi ilk olarak lise yıllarında başlamış . Mehmet Akif  Ersoy Üniversitesi'nde eğitim gördüğü yıllarda Hikmet Tolunay MYO'nda fotoğraf kulübü kurarak fotoğraf eğitimi vermeye başlamış. Eğitim verdiği kişilerle "Bucak'ta Sanayi" konulu bir de sergi açmış. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'ndeki eğitimini de tamamlamış olarak, şu anda profesyonel anlamda fotoğraf ve video çekimlerini sürdürmekte.Yalnızca düğün çekimleri yapmıyor tabi ki; nişan, doğum, bay- bayan model katalog çekimleri, endüstriyel çekimler ve daha fazlası için Emre beyle görüşmenizi tavsiye edebilirim. Görüşün  ki çekilen fotoğraf karelerinin albüme dökülen güzel anılar olmadan önce emek dolu ne tür dokunuşlardan geçtiğini ve yapacağınız seçimlerin ne denli doğru ellere emanet edileceğini görün. 


Tahmin edeceğiniz üzere burada Emre Beyin bütün çalışmalarını yayınlamamın imkanı yok ancak siz 
Emre Şekeroğlu Facebook sayfası ndan daha fazla ve detaylı karelere ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 4 ay sonra bizim de düğün fotoğraflarımızı oradan görebilirsiniz =)

"Her Fotoğraf Bir Aşk" konulu fotoğraf yarışmasında sergilenen çalışması

Biz gidip görüştüğümüzde dilersek çekimlerin düğün sonrasında , zaman kısıtlaması olmadan başka bir gün de yapılabileceğini belirtse de Emre Bey, ben yeniden hazırlanmayı ve o koşturmacayı yeniden yaşamayı açıkçası göze alamadım. Ancak siz, böyle bir seçeneğiniz olduğunu ve buna göre zaman mekan sınırlaması olmadan hayallerinizdeki fotoğraflara kavuşabileceğinizi de akınızda bulundurun derim.Kısacası siz, ölümsüzleştirmek istediğiniz anları belirleyin, bu anları hatıralarınıza eklemeyi Emre Şekeroğlu'na bırakın derim.10 yorum :

 1. Eminim çok güzel olur yine de bir tavsiyem beğendiğin pozların bir çıktısını almak olsun. Çünkü bir sürü fotoğraf çekiliyor o an anlamıyorsun ama sonra bakınca tüh şöyle olsaydı diyor insan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence süper bir fikir bu çok teşekkür ederim =)

   Sil
 2. fotoğraflar çok güzel eminim harika şeyler çıkacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah biz de öyle umuyoruz bekliyoruz

   Sil
 3. umarım fotoğraflar da diğer tüm hazırlıklarda umduğundan daha güzel sonuçlanır..

  ramazanın hayırlara vesile olması dileğiyle.. sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. vaooov! harika bi tercih olmuş bence!

  YanıtlaSil
 5. Düğünde en önemli şey, ne yemekli olup olmaması, ne yer mekan, ne arabanın süsü, içeceğin gramajı.... En önemli tek şey fotoğraf ve video seçimi. Çünkü arda kalan şey ne içilen içecek ne başka birşey. Tek kalan fotoğraftır, hatıradır.. (video da değil fotoğraf..)

  Umarım tercihinizde memnun kalırsınız, mutluluklar dilerim... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, umarım öyle olur =)

   Sil

1yorum = 1tebesüm, yorumun için teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin =)
Google hesabınız yok ise, yorum yapmak için Adı/URL kısmını seçip yorumunuzu bırakabilirsiniz =)