26 Ocak 2015 Pazartesi

"be yourself "

Blog yazmak, pasta ve resim yapmak, keçe ile ilgili çalışmalarla uğraşmak gibi konuların yanında fotoğraf çekmeyi de ne denli sevdiğimi bilmeyen kalmamıştır sanırım. Küçük yaştan gelen bu ilgi alanı , blog yazmaya başlayınca üzerinde daha bir çaba sarf etmeyi gerektirdi. Önceleri minik bir makine ile çekmeye başladığım pasta , aksesuar, çiçek fotoğrafları , sonrasında daha farklı konulara ve daha gelişmiş makinelere yönelme şeklinde ilerledi. 
Bu postta yayınladığım fotoğraflar ise bir arkadaşımın nişanı sırasında ;  iki arada bir derede , kıyıda köşede acele ile arkadaşımın kuzeninin modelliğinde karelediklerim. 


Farklı imajları , iddialı duruşlar ile somutlaştırmak tahmin edersiniz ki gariplikler burcu kova insanını en cezbeden konulardan olacaktır. 
Toplamda max. 15 dakika sürmüş olabilecek bu çekimde ne kadar mutlu oldum anlatamam. Aaah ah mekan kısıtlı, kostüm kısıtlı, zaman kısıtlı, imkan kısıtlı olunca yetmediiii yetmedi bana =)


Bu kısa sürede karelediğim fotoğraflar içerisinde en çok sevdiğim, yukarıdaki şanslı fotoğraf oldu =) 


Ama yine de her birinin ayrı bir yeri, ayrı bir güzelliği var bence. Daha önce de Hamilelik Fotoğraf Çekimi yapmıştım. 
Tabi çektiğim fotoğraflar, çalışmalar bunlardan ibaret değil. Daha fazlasına photos by Mekila facebook sayfamdan ve instagramda "photosbymekila" şeklinde ulaşabilirsiniz.


Herkese mutlu haftalar dilerim, 
Sevgiler.

1 yorum :

  1. Heyy bu fotoğraflar şahane. Başarılı kesinlikle! Özellikle son fotoğraf favorim.

    YanıtlaSil

1yorum = 1tebesüm, yorumun için teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin =)
Google hesabınız yok ise, yorum yapmak için Adı/URL kısmını seçip yorumunuzu bırakabilirsiniz =)